Projektowanie i szycie to nasza specjalność!

Z nami zaprojektujesz i uszyjesz swoją wymarzoną kolekcję. Nasza szwalnia stworzy szablon, dopasuje krój, pomoże w dobraniu odpowiednich materiałów a w końcowej fazie uszyje twoje ubranie.

Projekt

Pierwszym etapem jest wizualizacja odzieży, następnie stworzenie projektu technicznego ( szablonu) oraz dopasowanie kroju

Zdobienie

Kolejnym krokiem jest stworzenie grafik, ozdób, haftów i naniesienie ich na materiał przed zszyciem.

Szycie

Kroimy materiał według projektu i stopniowania na rozmiary, a następnie zszywamy.

Detale

Wszywamy metki, sprawdzamy ubrania i poprawiamy ewentualne braki. Mocujemy papierowe metki i pakujemy odzież.

Co zyskujesz współtworząc z nami markę odzieżową?

Projektowanie

Aby powstało jakiekolwiek ubranie zaczynamy od rysunku, może to być szkic na kartce lub taki wykonany w profesjonalnym programie komputerowym. Jest to baza do stworzenia profesjonalnego rysunku technicznego a następnie wykonania prototypu i szablonu. Gdy ten etap mamy za sobą możemy przystąpić do wyboru materiałów z jakich uszyjemy odzież, a także doboru odpowiednich dodatków.

Zdobienie

Niezwykle ważny element tworzenia każdej kolekcji, to odpowiedni dobór wzorów, które wyróżnią naszą odzież. W tym przypadku również zaczynamy od rysunku, a następnie tworzymy projekt graficzny elementu jaki chcemy nanieść na tkaninę. Dysponujemy wieloma metodami nadruku i haftu które umożliwiają realizację praktycznie każdego projektu. Oczywiście poszczególne metody mają swoje wady i zalety, lecz zawsze jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią.

Szycie

To etap wymagający ogromnej uwagi, precyzji i doświadczenia. W ogromnym skrócie sam proces zaczyna się od odpowiedniego pokrojenia materiału na przeznaczonych do tego stołach przez krojczego. Robimy to według wcześniej przygotowanego szablonu, który stopniujemy według rozmiarów. Otrzymane wykrojniki sortujemy i w odpowiedniej kolejności oddajemy do zszycia.

Detale

Aby nadać ubraniom odpowiedniego wyglądu, ogromną uwagę przykładamy do detali. Metki ze specyfikacją jak również oznaczeniem marki, muszą być zaprojektowane i wykonane w sposób wyjątkowy. To właśnie takie drobne szczegóły wyróżniają nasz produkt, dodatkowo podczas szycia mocujemy papierowe metki z plombą. Gotowe ubranie dokładnie sprawdzamy pod względem jakości wykonania, pakujemy w papierowe lub celofanowe worki i wysyłamy wprost do Ciebie.