Stworzymy Twoją markę od A do Z!

Razem z CLOMAKE w pełni zrealizujesz wizję o własnej marce odzieżowej. Pomożemy Ci na każdym etapie dostarczymy odzież, z której będziesz w pełni usatysfakcjonowany!

W CLOMAKE stworzymy sklep internetowy zgodnie z Twoimi wymaganiami. Brak kosmicznych kosztów i formalności odróżnia nas od tradycyjnych agencji, ponieważ zależy nam na rozwoju Twojej marki! Oferujemy dwa warianty - PRO i ADVANCED. Każdy z nich oznacza możliwość prowadzenia efektywnej sprzedaży i pozycjonowania SEO. To, który model wybierzesz, powinno zależeć od Twoich wymagań i początkowego budżetu

PRO

od 999

Stworzenie sklepu na szablonie z ograniczoną możliwością modyfikacji


Instalacja modułu płatności

Integracja modułów wysyłkowych

Napisanie regulaminu

30 dni hostingu za 0 zł

Zobacz więcej

ADVANCED

od 1799

Stworzenie sklepu od podstaw lub zaawansowany szablon


Instalacja modułu płatności

Integracja modułów wysyłkowych

Napisanie regulaminu

Szkolenie z obsługi zaplecza

Przygotowanie polityki prywatności

Dostosowanie do przepisów RODO

90 dni hostingu za 0 zł

Zobacz więcej

Wybierz jeden z 4 wariantów współpracy z CLOMAKE!

1. Na swoim

Uszyjemy Twoją kolekcję i zbudujemy sklep internetowy, a Ty przejmiesz wszystkie obowiązki związane z marką odzieżową.

2. Łatwy start

Rozpocznij z nami swój biznes odzieżowy, bez zakładania własnej działalności i kosztów związanych z ZUS czy księgowością.

3. Full outsource

Jesteś zajęty czymś co zabiera Ci zbyt dużo czasu, na przykład nagrywasz na YouTube lub prowadzisz Instagram? Nie martw się zbędnymi obowiązkami - przejmiemy je i dopniemy wszystko na ostatni guzik!

4. Pakowanie i wysyłka

Zajmij się marketingiem i własnym biznesem, a my w tym czasie przygotujemy paczki i wyślemy je do Twojego klienta.

Dlaczego warto stworzyć z nami sklep internetowy?

Tworzymy witrynę od A do Z oznacza to, że nie musisz szukać oddzielnego grafika, informatyka oraz prawnika. Oddajemy ci produkt gotowy do sprzedaży i w pełni przystosowany do wymogów prawnych i skarbowych.
Wybierz wariant dopasowany do Ciebie i ciesz się pełnią możliwości!

Na swoim

Opcja, w której po wykonaniu zleconej nam pracy oddajemy Ci gotowy sklep, z wdrożeniem Cię w jego obsługę oraz dostarczamy do Ciebie kolekcję. Jako CLOMAKE w każdej chwili możemy uszyć Twoją kolejną kolekcję, lub zmodernizować sklep.

Łatwy start

Wariant idealny dla osób młodych lub z ograniczonym budżetem. Nie podejmujesz zbędnego ryzyka i kosztów związanych z prowadzeniem własnej działalności.

W CLOMAKE umożliwiamy Ci posiadanie własnego sklepu oraz marki odzieżowej na określonych zasadach. Prowadzenie sprzedaży i wysyłka w tym wariancie leży po naszej stronie, a całkowity zysk ze sprzedaży trafia w twoje ręce!

Full outsource

Nie masz czasu na prowadzenie i obsługę marki odzieżowej? Ten wariant jest dla Ciebie stworzony. Tego typu sytuacja jest częsta, gdy nagrywasz na YouTube, prowadzisz Instagram i musisz wykonać wokół tego wiele dodatkowych obowiązków. Zatrudnienie kompetentnej osoby, zajmującej się prowadzeniem sklepu, wysyłką paczek, przyjmowaniem zwrotów i kontaktem z klientem jest drogie i trudne, dlatego jako CLOMAKE wychodzimy temu naprzeciw.

Nasz zespół może przejąć wszystkie związane z tym obowiązki, a Ty zaoszczędzisz przy tym pieniądze oraz czas. Pobieramy opłatę wyłącznie, gdy sprzedajesz i wysyłasz produkty. W przypadku braku zysków nie tracisz funduszy, w przeciwieństwie do sytuacji gdy masz zatrudnionego pracownika.

Pakowanie i wysyłka

W tym sposobie współpracy to Ty prowadzisz i obsługujesz swój sklep internetowy - kontaktujesz się z klientami oraz dbasz o stany magazynowe. My, na podstawie raportu zamówień kompletujemy ubrania dla Twojego klienta, pakujemy, drukujemy etykiety i oddajemy gotowe paczki dla kuriera.

Porady dotyczące marketingu

Jako zespół CLOMAKE, służymy radą i wsparciem w ramach naszej szerokiej wiedzy i doświadczenia w budowaniu marki osobistej. Posiadamy dodatkowo duże grono kontaktów z influencerami oraz menedżerami gwiazd, i w razie potrzeby możemy pomóc w nawiązaniu współpracy

Wlepy i podziękowania

Istotnym elementem, do którego klienci przywiązują uwagę są detale - wlepy, podziękowania oraz opakowania. W CLOMAKE projektujemy i zlecamy ich wykonanie zaprzyjaźnionej drukarni, która dzięki stałej współpracy i dużej ilości zamówień oferuje atrakcyjne ceny.